Hizmetlerimiz

BİREYSEL OYUN DANIŞMANLIĞI

Ebeveynler ile yaptığımız ön görüşme sonrasında tomurcuklarımızın gelişimlerini desteklemek amacıyla güçlü, gelişmesi ve desteklenmesi gereken alanları belirleyip bireyselleştirilmiş bir program oluşturuyoruz. Tomurcuklarımızı gözlemledikçe hazırlamış olduğumuz oyun programının içeriğini ihtiyaç doğrultusunda revize ediyoruz. Bireysel oyunlarımızın içeriğini oluştururken sanat aktiviteleri, çocuk merkezli oyun, kirlenmeye dayalı ve duyusal oyunlardan yararlanarak bilişsel, sosyal, motor, dil becerilerini ve yaratıcılıklarını desteklemeyi hedefliyoruz. Program sonunda tomurcukların gelişimi hakkında geri bildirim toplantısı düzenliyoruz.

OYUN GRUPLARI

Kapalı ve açık grup olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Kapalı gruplar, özel talep doğrultusunda oluşturulan, dışarıdan başka bir çocuğun kabul edilmediği gruplardır. Açık gruplar ise; herkesin katılım sağlayabileceği gruplardır. Oyun gruplarımızda her hafta bir tema belirlenir, tomurcuklarımızın bilişsel, sosyal, motor, dil becerilerini gelişimsel dönemlerine ve kazanımlarına uygun olarak içerikleri hazırlanır. Covid-19 sebebi ile oyun gruplarımızın kontenjanı maksimum 5 kişi ile sınırlıdır.

ATÖLYE ÇALIŞMALARI

Atölye çalışmaları çeşitli yaş gruplarındaki çocukları bir araya getirerek, sosyal becerilerini desteklemeyi, öz farkındalıklarını arttırmayı ve çeşitli dalları özgürce deneyimlemelerini amaçlar. Rengarenk boyalar, farklı dokulu fırçalar ve çocukların hayal güçlerini kullanacakları sanat atölyeleri, minik şeflerin leziz tarifleri ve ürünlerini tasarlayacağı mutfak atölyeleri, çocukların gündelik hayatı bilimsel bir bakış açısıyla ele almasını ve çeşitli malzemeler aracılığıyla deneyimlemesini sağlayan, merak ve keşfetme duygusunu destekleyen bilim atölyelerine bekliyoruz !

GELİŞİM TAKİBİ

0-6 yaş dönemi çocukların hızla geliştiği bir dönemdir. Çocuklar bilişsel, sosyal, duygusal, dil ve motor beceri alanlarında sürekli gelişim gösterirler. Sağlıklı gelişen bir çocuğun kendi yaş dönemine bağlı becerileri sergilemesi beklenir. Bilişsel, sosyal, duygusal, dil ve motor becerilerde meydana gelen bir gecikmenin tespit edilmesi ve giderilmesi için zamanında farkına varılması ve desteklenmesi önemlidir. İstek ve ihtiyaç doğrultusunda uzman psikologlarımız çeşitli envanterler aracılığıyla tomurcukların gelişim takibini yapmaktadır.

DOĞUM GÜNÜ

Nuppu ailesi olarak tomurcuklarımızın özel ve mutlu günlerini sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Çocuklara özel hazırlanmış atölye programlarımız ile doyasıya eğlenmesini amaçlıyoruz. Beam Bakes tarafından istekleriniz doğrultusunda sizlere ve çocuklara özel olarak ikram menüleri oluşturuyoruz. Detaylı bilgi almak için info@nuppukids.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.