Hakkımızda

Nuppu Space for Joy and Growth, Eylül 2020’de İstanbul’da turuncu kapılarını minik tomurcuklarına açtı.

Nuppu 0-6 yaş çocukların ihtiyaçlarının yanı sıra ebeveynlerinin ve tüm bakım verenlerinin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen bir alan yaratma amacıyla kurulmuştur.

Bu amaç doğrultusunda çocukların sağlıklı gelişimlerini desteklemek adına oyun ve aktivite gruplarının tüm içerikleri Nuppu’ nun kurucusu Uzman Çocuk ve Ergen Psikoloğu Aslı Baykal ve  MEÇ Arnavutköy şubesi müdürü Gözde Olcay Koçak danışmanlığında hazırlanmıştır.

Nuppu’ nun kuruluşuyla, çocukların oyun yoluyla bilişsel ve motor becerilerini geliştirebilecekleri bir alan olmanın yanı sıra yaşıtlarıyla sosyalleşebilecekleri, serbestçe oyun oynayabilecekleri, sürekli gitmek isteyecekleri, kaliteli ve keyifli vakit geçirecekleri, potansiyellerinin ortaya çıkmasında destek olacak, güvenli bir alan yaratmak hedeflemiştir.

Nuppu ekibi olarak, sizlere ve çocuklarınıza evlerinizdeki rahatlığı, hijyeni hissettirmeyi önemsiyoruz.

Çocuklarınız oyun oynamanın keyfini sürerken ebeveynleri olarak sizler aynı zamanda kış bahçemizde arkadaşlarınızla kahvenizi yudumlayabilir, sağlıklı atıştırmalıklarımızdan tadabilir, toplantılarınızı yapabilir, kitabınızı okuyabilir, çocuk gelişimi dışındaki konulardaki bilgi paylaşım toplantılarına katılabilirsiniz.